Darmowa dostawa powyżej 200zł

♦ NOWOŚCISUKIENKI ♦ GARNITURY ♦ MODA ŚLUBNA  NARZUTKI I RAMONESKI ♦ ŻAKIETY ♦ BOLERKA ♦ BLUZKI ♦ PŁASZCZE/KURTKI ♦ SPODNIE ♦ SPÓDNICE ♦ TOREBKI ♦ PASKI ♦

Blog kategorie
Producenci
Czy metka ma znaczenie? Oczywiście że nie! 0

Nieistotna jest metka znanego producenta! Często ubrania popularnych i drogich marek pochodzą z krajów takich jak Chiny, Indie czy Bangladesz. Za płacimy tylko za metkę, a otrzymujemy kiepską jakość wykonania, która jest okupiona wyzyskiem biednych ludzi ze wschodu. Dlaczego więc przepłacać, skoro za mniejsze pieniądze można dostać ubrania niemal identyczne, lepszej jakości, starannie wykonane w polskich szwalniach?

Ubrania w polskich szwalniach nie odznaczają się znanym logo producenta, który sprzedaje miliony sztuk odzieży na całym świecie, ale za to mamy produkt znacznie wyższej jakości. Wspierając rodzimy, polski rynek, przyczyniamy się do rozwoju naszego kraju. Kupując polskie produkty, wspieramy miejscowe przedsiębiorstwa i tworzenie miejsc pracy dla lokalnej społeczności.

Dodatkowym aspektem jest filozofia slow fashion, którą coraz częściej przyjmujemy w Polsce. Zgodnie z nią, szybciej i więcej wcale nie znaczy lepiej. Ubrania z polskich szwalni często są wykonywane zgodnie z zasadami zrównoważonej mody, opartej na trwałości, jakości i etyce. W przeciwieństwie do masowej produkcji w krajach azjatyckich, gdzie często stosuje się tanie i szkodliwe dla środowiska surowce oraz praktyki niewłaściwego traktowania pracowników.

Kupując polskie ubrania, możemy być pewni, że otrzymujemy produkt starannie wykonany, trwały i nie szkodzący środowisku. Dodatkowo, wspieramy lokalny rynek, co przekłada się na rozwój naszego kraju. Warto postawić na sprawdzone, polskie produkty zamiast chińskiej tandety, która przyczynia się do wyzysku ludzi i niszczenia środowiska. Wybierzmy ubrania bez znanych metek, ale za to z polskimi korzeniami, które będą służyć nam dłużej i przyczynią się do zrównoważonego rozwoju naszej społeczności.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl